Pierrot The Clown (1)

24. ledna 2010 v 15:27 | Matty |  Frerard
Takže konečně je tu nová story. :D Opět psané podle songu od Placeba jak jste asi -nečeknaně- poznali :) Jsou pro mě velice inspirativní :D takže bych doporučovala pustit ke čtení stejnojmenou píseň :D Tahle story už je hotová hrozně dlouho a má něco kolem 14 stránek. Doufám že se bude líbit ;) Enjoy and comment please :DLeave me dreaming on the bed
(Nech mě snícího v posteli)

"Miláčku, už jsme tu!" křikl jsem na Gerarda, když jsem dorazil před jeho dům společně se stěhovákama. Po půl roce co jsem strávil spíše u Gerarda než ve svém bytě se mě zeptal co bych říkal na společné bydlení. A tak jsem teď ve šťastném objetí plánovali co kam nasoukáme.

Po pozdním probuzení jsem za zasnil v posteli. Všechno bylo tak dokonalé. Měl jsem úžasného kluka, krásný byt a navíc jsem nedávno odešel z práce, protože Gerard měl no řekněme velmi dobře placenou práci takže jsem se staral o domácnost. Jediné co mi chybělo byli opravdu dobří přátelé, kteří by se mi jistě smáli za to, že jsem 'ženuška v domácnosti', ale mě to nevadilo. Přál jsem si celé dny trávit s Gerardem. Občas k nám zašla moje matka nebo jeho rodiče a bratr na večeři. Gerard měl úžasnou rodinu skvěle jsem s nimi vycházel. Můj život byl zkrátka dokonalý. Gerard soudíc podle vůně linoucí se z kuchyně právě dělal snídani, ale úplně mě probralo až když se natahoval po polibku a poté mi s úsměvem oznámil, že nám připravil snídani. Navzájem jsme se krmili palačinkama co udělal. Poté jsme šli společně do sprchy a nedošlo nám, že až skončíme s malováním budeme muset jít znovu. Jenže znáte chování zamilovaných. Malování se protáhlo až do večera. Připravil jsem nám tedy romantickou bublinkovou koupel.

See you right back here tomorrow
(Uvidíme se tu zítra znovu)

S Gerardem to bylo takhle krásné pořád. Život plynul a mě se zdálo jako bych byl v hrozně živém snu. Všechno se dařilo podle mých představ jakobych byl ve snu, ale já věděl, že je to realita. Ovšem exzistují i zlé sny. Noční můry a ten můj se začal v jeden takový měnit. Gerard začínal být nepříjemný kůli každé maličkosti, čím dál častěji na mě řval a byl hrubý a nezůstalo jen u toho...

"Uvařil jsem nám coffee" řekl jsem mu vesele s prodloužením samohlásek.
"Franku chováš se jak malé dítě! Nemůžeš mluvit normálně? To se mě snažíš zase vytočit nebo co?!" spustil zase na mě s neskrývanou zlobou v hlase.
"Promiň" špitl jsem a pohlédl mu do očí, aby věděl že to myslím upřímně. To jsem ale neměl dělat protože jsem vylil kafe na papíry co mel Gerard na stole.
"Prboha co to děláš? Jseš vůbec normální?! Víš jak dlouho mi trvalo než jsem tohle nakreslil?!!"
"St-trašně se omluvám .Miláčku já vážně nech..." "Ty idiote. Tak tys nechtěl jo? Ještě si tady ze mě budeš dělat prdel?! Já ti snad-" "-Ale-" a v tom mě jeho ruka uhodila tak silně až jsem upadl na pohovku. Ublíženě jsem se chytl za tvář a celý vystrašený jsem sledoval jak se jeho rozzuřený výraz mení na provinilý. To si snad myslí že jsem to udělal naschvál? Proboha proč se zase tak rozčílil? Vstal jsem a se slzama v očích odešel do ložnice. Lehl jsem si na postel a hlavou se mi rojilo hrozně moc dalších otázek. Nechal jsem další a další slzy z mých očí stékat na polštář až byl cel promočený to mi ale bylo v tu chvíli uplně jedno. Pomalu jsem usnul ne příliš poklidným spánkem.
Probudil mě Gee pohlazením po tváři.
"Frankie...miláčku moc mě to mrzí...Já-já nevím co to do mě vjelo. Prosím odpusť mi to..už se to nikdy nestane. To ti přísahám."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kika kika | Web | 1. února 2010 v 18:03 | Reagovat

je to krásne napísané, chudáčik Frankie, už sa teším na ďalší diel x)

2 Matty Matty | 21. května 2010 v 21:21 | Reagovat

Aww Děkujuu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama